שמלות כלה 2011

כללי

עומדת להתחתן בקרוב? כבר לא יכולה לחכות ליום הגדול? את ודאי יודעת שאין חתונה בלי שמלה…

החלק הכי חשוב בכל ארגון חתונה, הוא מציאת שמלת כלה מתאימה. כל אחת חולמת על היום הגדול שלה, מנסה לדמיין לצד מי היא תצעד, וכמובן מה היא תלבש בדרך. בעבור אלה שחלומן התגשם והן מצאו את בחיר ליבן, רק נותר למצוא השמלה ליום המיוחד. אז את כבר יודעת איזו אחת את רוצה?

שמלות כלה 2011

שמלות כלה 2011

שמלות כלה 2010 – הכי חדש שיש

המיטב שבמיטב, שופרא דשופרא, התלבושות הכי מקצועיות ואיכותיות שיש מקולקציית קטלוג כלה 2010. למה שתתפשרי על משהו שהוא פחות מחדש? למה לבחור במשהו שבקלות יכול כבר לצאת מהאופנה? מה שהיה יפה לפני שנה, יש סיכוי לא קטן שהוא כבר לא רלוונטי, ואיזו כלה תרצה להיתפס ביום חתונתה עם דגם מ2009?

הדגמים החדישים ביותר, רמת גימור גבוהה ואיכותית ותפירה מקצועית יבטיחו לך חווית חתונה מושלמת, אז כנסי לקטלוג ועייני בדגמים האחרונים ביותר.

איזה שמלות כלה 2011 קיימות שם ומה ההבדל?

עם המבחר שיש שם בחוץ, כדאי להכיר קצת את הסגנונות השונים. דגמי 2011 באים בכל הצורות, הצבעים והגזרות, מה תרצי בשבילך? כדי לדעת מה מחפשים, צריך קודם להבין קצת את ההבדלים בין הגזרות השונות.

- בגדים צנועים – מתחתנת באירוע מסורתי? לא מעוניינת לחשוף את עצמך בפני האורחים? לא מעט נשים מעוניינות היום במציאת עיצוב מחמיא אך סגור וצנוע שיעטר את גופן מבלי לגלות טפח. את מוזמנת להתרשם ממגוון הדגמים שלנו, ולראות מה שובה את ליבך.

- סגנון קלאסי – מראה הנסיכה עם השמלה הלבנה תמיד קסם לך? לא מעט נשים הולכות על חצאיות נפוחות ומקושטות כפי שחלמו בילדותן, ומגשימות את חלומן.

- הסגנון הנועז– הצבע הלבן לא מושך אותך? לא רוצה דגם כמו של כולן? מזל שיש גם תלבושות "מחוץ לקופסא". היום אפשר למצוא כל כך הרבה סגנונות שונים; מחוכים,חצאיות ארוכות וקצרות, שמלות כלה קלילות, ישרות וא-סימטריות. והכי חשוב, כולן באות בצבעים שונים. פה תמצאי את השמלה שלך, מיוחדת ומקורית.

אז איזו עיצוב יתאים לך? תתחילי לבחור …